Wakacje - fotorelacja z Chorwacji cz.2

Ostatnio zapytałam Was na naszym Instagramie, czy chcecie zobaczyć fotorelację z Plitwic, Puli i Rovinj. Spora część osób podeszła do tego entuzjastycznie, dlatego dzisiaj pokazuję Wam, co udało mi się uchwycić podczas naszych wakacji. 
Będąc w Chorwacji nabrałam też trochę pokory, jeśli chodzi o robienie zdjęć. Wcale nie jest to tak łatwe, jak się niektórym (w tym mi!) wydaje. O ile fotografowanie ludzi czy małych przedmiotów idzie mi całkiem nieźle, ciekawe kadry prezentujące ładne krajobrazy czy malownicze budynki to dla mnie prawdziwe wyzwanie. Chociaż zdjęcia nie są idealne, nie poddaję się i dalej ćwiczę. Miłego oglądania! 

Tutaj możecie zobaczyć pierwszą część fotorelacji - klik. 


Park Narodowy Jezior Plitwickich: 

Zdjęcia nie oddają tego, jak pięknie tam było. Dookoła jeziora o zachwycającej barwie, dużo zieleni i zapierających dech w piersiach widoków. Warto było się wybrać, chociaż trzeba przyznać, że ludzi było naprawdę dużo i czasami ciężko było się zatrzymać i zrobić ładne zdjęcia, a przy okazji pozachwycać się wszystkim na osobności. 
Odwiedzenie Plitwic polecam wszystkim, którzy wybierają się do Chorwacji. Zwiedzanie parku to wycieczka na cały dzień. Niezapomniane widoki i cudowna okazja do tego, żeby się wyciszyć. 

Rovinj i Pula:

Rovinj i Pula to miasta na półwyspie Istria. Są położone dość blisko siebie, dlatego można zorganizować sobie jednodniową wycieczkę do tych miejsc. My właśnie tak zrobiliśmy. W Puli  najbardziej zachwyca Amfiteatr, w Rovinj zaś uliczki w włoskim stylu (nie brakuje ich także w Puli). 
Podsumowując, obie wycieczki dostarczyły nam wielu pozytywnych wrażeń i wszystkim odwiedzającym Chorwację polecamy te miejsca. Macie jakieś plany na najbliższe wakacje? My już zastanawiamy się, gdzie jechać ;)

Ewelina
Obsługiwane przez usługę Blogger.