Site Loader
 

Witajcie w świecie Książkoholików! Debiutujemy w blogosferze, pełne zapału i motywacji. Swoją przygodę w internecie rozpoczęłyśmy w marcu, kiedy to powstał nasz bookstagram @rozwazanieksiazkofanek (teraz @overreading) Pomysł na założenie bloga pojawił się jednak znacznie wcześniej. W pewien zimowy wieczór zaczęłyśmy rozmowę o tym, że fajnie byłoby mieć swoje miejsce w sieci, w którym to mogłybyśmy dzielić się wrażeniami, które towarzyszą nam w trakcie i po przeczytaniu lektury. Postanowiłyśmy, że razem podejmiemy się tego zadania.

Dzisiaj przychodzimy do Was z efektami naszej pracy. overReading to blog typowo książkowy, traktujący o książkach które warto przeczytać, ale także o tych, po których sięganie nie jest wskazane. Będziemy się z Wami dzielić recenzjami książek różnego typu, pojawią się książki nowe – tzw. nowinki czytelnicze, ale nie zabraknie także czytadeł, które należą do kategorii nieco starszych. Te drugie z pewnością znajdziecie w bibliotekach, co naszym zdaniem jest ogromnym plusem.
Możecie zapytać dlaczego? Odpowiedź jest prosta – wymówka typu ‚nie mam pieniędzy na książki’ nie znajdzie zastosowania.

Naszą ideą jest promowanie czytelnictwa. Chcemy zachęcać każdego, bez względu na wiek, aby czytał. Pragniemy pokazać, ile radości, dobrej zabawy i refleksji oferują nam książki.

Z tego miejsca zachęcamy do odwiedzenia naszej zakładki O nas, w której każda z nas napisała kilka słów o sobie.

 

Miłego wieczoru

Ewelina & Ilona

 

O MNIE

Cześć! Jestem Ewelina. Piszę tutaj o książkach, które udało mi się przeczytać, ale też tych, po które chciałabym sięgnąć. Jestem wrażliwą duszą i często widzę to, czego inni nie dostrzegają.

Instagram

Facebook